Oddział firmy
AVIS Świętokrzyskie Balustrady nierdzewne
Gotowe systemy balustrad

+48 512 360 660

avis.kielce@wp.pl

Balustrady aluminiowe 

Balustrady aluminiowe znajdują szerokie zastosowanie, coraz częściej montowane są na balkonach i tarasach, jak również na klatkach schodowych, w  sklepach czy w galeriach handlowych. Modele z aluminium są lekkie, trwałe i co ważne, umożliwiają bezpieczne i komfortowe użytkowanie wyżej wymienionych przestrzeni.  

Balustrady aluminiowe ‒ zalety 

Jakimi zaletami wyróżniają się aluminiowe balustrady? Przede wszystkim są odpornene na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne ‒ dzięki temu sprawdzają się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz różnego typu obiektów. Ponadto są trwałe, prezentują się bardzo estetycznie, a ich montaż przebiega bezproblemowo. 

Nasza oferta 

Balustrady z aluminium to specjalność naszej firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę ‒ od wykonania dopasowanego do potrzeb i preferencji inwestora projektu, po sporządzane pomiarów i realizację. Proponujemy balustrady w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, słupki oraz profile balustrad mogą mieć dowolne wielkość i kształt, proponujemy też różne opcje wypełnienia. 

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych.

balustrada aluminiowa DETROIT avis kielce

BALUSTRADA ALUMINIOWA DETROIT

FACHOWE DORADZTWO

Gwarancja niskiej ceny.

balustrada aluminiowa TORONTO avis kielce

BALUSTRADA ALUMINIOWA TORONTO

FACHOWE DORADZTWO

Gwarancja niskiej ceny.