Oddział firmy
AVIS Świętokrzyskie Balustrady nierdzewne
Gotowe systemy balustrad

+48 512 360 660

avis.kielce@wp.pl

MISJA FIRMY

Naszą misją jest zaspokajanie popytu na usługi wykonywania balustrad. Cel to utrzymanie najwyższej jakości zapewniającej zadowolenie Klientów i spełnienie nawet najbardziej restrykcyjnych wymagań.

Dlaczego my?

Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem w branży. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby sprostać wymaganiom naszych Klientów. Pierwszy etap realizacji każdego zamówienia to wizja lokalna. Jej celem jest dokładna analiza pod kątem optymalnych rozwiązań technologicznych i kosztów.  Wspólnie z Państwem wybieramy najkorzystniejszy wariant. Następnie wykonane zostają precyzyjne pomiary na miejscu montażu. Wszelkie problemy są na bieżąco konsultowane z Zamawiającym i wspólnie rozwiązywane. Dzięki kompleksowemu podejściu gwarantujemy pełne zadowolenie ze świadczonych usług. Na tle innych wyróżnia nas możliwość wydawania Deklaracji Właściwości Użytkowych, dzięki czemu prowadzone projekty są w pełni zgodne z obowiązującym prawem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeby szybkiej realizacji zlecenia. Termin jest ustalany już na etapie wizji lokalnej na podstawie zakresu i stopnia trudności projektu.

Podsumowanie

Wybór naszej firmy to najwyższa jakość, jasne i klarowne zasady współpracy, krótkie terminy realizacji i gwarancja zadowolenia.
36442169_1085898234897735_5267121916405088256_n-1.jpg
logo avis kielce
ul. Główna 23, 28-313 Motkowice
Jesteśmy autoryzowanym montażystą firmy Avis na woj. Świętokrzyskie. Firma AVIS jest liderem w Polsce w produkcji i bezpośrednim importerem stalowych elementów balustrad oraz balustrad systemowych.